O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Paweł Wielkanowski została założona w grudniu 2020 roku przez radcę prawnego i mediatora Pawła Wielkanowskiego.

 

 

Charakterystyczną cechą Kancelarii jest całościowe podejście do problemów każdego Klienta przy zachowaniu najwyższych norm etycznych właściwych dla zawodu radcy prawnego i mediatora. Celem Kancelarii jest udzielenie każdemu Klientowi pomocy w taki sposób, by jeśli to możliwe, nie było konieczności kierowania sprawy do Sądu. Cel ten realizowany jest chociażby przez formułowanie dobrych umów tj. takich, które skutecznie zabezpieczają interes Klienta, jak również przez zachęcanie, gdy tylko jest to możliwe, do polubownego rozwiązywania sporów, w szczególności przy pomocy mediacji, której założyciel Kancelarii jest gorącym orędownikiem.

 

Kancelaria współpracuje z doświadczonymi radcami prawnymi i adwokatami z terenu Warszawy Torunia, Bydgoszczy, Włocławka , Świecia, Golubia-Dobrzynia.

 

Siedziba Kancelarii mieści się w Toruniu vis a vis Prokuratury Okręgowej i Hotelu Filmar. W odległości około 100 m od Kancelarii budowany jest Sąd Rejonowy, który ma pomieścic wszystkie wydziały, rozproszone obecnie na kilka budynków. W pobliżu budynku Kancelarii jest możliwość bezpłatnego parkowania pojazdu.

 

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy